Представники кафедри фармації продовжують брати участь в проєкті «Професійна школа фармацевта» від ГО «Вінницька асоціація фармацевтів «CUM DEO», інформаційним партнером якої є Щотижневик «Аптека».

Слухачі вебінарів мають можливість ділитися власним досвідом та набувати нових знань. До Всесвітнього дня Ментального здоров'я проведено вебінар на тему «Ментальне здоров'я». Спікером професійно-практичного вебінару «Фармацевтична допомога пацієнтам, які перебувають у стресовому стані» виступила старший викладач кафедри фармації НУОЗ України імені П.Л. Шупика, к.пед.н. Н. Білоусова, яка наголосила, що в межах виконання Ролей фармацевтів Належної Аптечної практики є вміння професійно та якісно надавати фармацевтичну допомогу у сфері реалізації лікарських засобів населенню, яке перебуває у стресовому стані, пришвидшуючи їх одужання. Окрім цього, окрему увагу було приділено «Протоколу фармацевтів при відпуску лікарських засобів без рецепта «симптоматичне лікування стресу», згідно якого відбувається надання фармацевтичної допомоги.

В доповіді деталізувалися особливості застосування лікарських засобів, їх побічну дію та взаємодію. Тому, важливим для фармацевтів в системі безперервного професійного розвитку є набуття нових та удосконалення фахових навичок із надання фармацевтичної допомоги, особливо в умовах воєнного стану. Дану подію висвітлено на сторінках Щотижневика «Аптека».

За результатами зустрічі науково-педагогічних представників кафедри фармації із головою Громадської організації «Вінницької обласної асоціації фармацевтів «Cum Deo» Ларисою Просяник обговорені питання із подальшої взаємодії між кафедрою та асоціацією в напрямі розвитку освітньо-професійної підготовки здобувачів вищої фармацевтичної освіти та слухачів післядипломної освіти, розроблено та затверджено план проведення тематичних вебінарів на наступний рік з урахуванням основних питань, які виникають в роботі фармацевтів в процесі їхньої професійної діяльності в сучасних аптечних закладах в умовах воєнного стану.

Актуальність матеріалу: 91.67% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 91.67% - 6 Голосів