Google search

 
 

12 – 14 жовтня 2023 року у Києві відбувся конгрес анестезіологів України. Конгрес проходив у очно-заочному форматі та викликав великий інтерес з боку анестезіологів та лікарів інтенсивної терапії України. Участь у заході взяло участь понад 2000 учасників. На форумі було представлено 124 доповіді вітчизняних та зарубіжних спікерів.

Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії  НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяла найактивнішу участь у даному конгресі та представила 18 доповідей співробітників кафедри, що становило 14,5% від усіх доповідей. До того ж, співробітники кафедри були модераторами на 3 з 9 секційних засідань, що склало 33,3% від усіх модерацій на конгресі, що свідчить про актуальність наукової роботи, що проводиться на кафедрі, та великий науково-практичний потенціал науково-педагогічних працівників. 

Доповіді, які представили співробітники кафедри, стосувалися практичних напрямів у медицині, висвітлення нових методик анестезіологічного забезпечення, актуальних проблем антибіотикотерапії та бойової травми. На конгресі були представлені і найвагоміші досягнення кафедри, зокрема дані про першу в Україні трансплантацію серця у дитини. 

Як наголосив у своєму виступі перший заступник Міністра охорони здоров'я України С. Дубров,  цей форум сприятиме подальшому розвитку служби анестезіології та інтенсивної терапії у непростих для нашої країни умовах.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також