Освітній процес для магістрів-першокурсників заочної форми навчання за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» в НУОЗ України ім. П. Л. Шупика в цьому році розпочався 9 жовтня 2023 р. Варто відмітити очний формат проведення установчої сесії, що дає можливість студентам познайомитись особисто один з одним, побачити викладачів кафедри фармації та інших кафедр університету, більш глибоко зануритись у вивчення нових дисциплін.

Перед початком навчальних занять була проведена перевірка відповідності технічного та санітарного стану укриттів НУОЗ України імені П.Л. Шупика усім чинним вимогам та рекомендаціям. Заняття в очному форматі в університеті проводяться в корпусі, що має укриття цивільного захисту, в аудиторіях із дотриманням санітарних норм та з урахуванням необхідності забезпечення соціального дистанціювання учасників освітнього процесу. Студенти високо оцінили зусилля адміністрації у забезпеченні безпечного освітнього середовища для життя та здоров’я здобувачів вищої освіти.

Одразу здобувачі почали знайомитися з дисциплінами, які будуть опановувати протягом першого семестру навчання на кафедрі фармації. Було проведено перші заняття на кафедрі з дисциплін «Вступ у фармацію» та «Загальна та неорганічна хімія» професором Віктором Трохимчуком та доцентом Інною Токменко, багаторічний педагогічний та науковий досвід яких дозволяє зацікавити та стимулювати активність студентства.

Актуальність матеріалу: 91.67% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 91.67% - 6 Голосів