Завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професор Борис Тодуров разом з асистентом Михайлом Тодуровим та аспірантами кафедри відвідали європейський зʼїзд кардіохірургів - The 37th EACTS Annual Meeting, який відбувся у Відні, Австрія.

Під гаслом «Raising the bar» зʼїзд був представлений новітніми технологіями в кардіо- та торакальній хірургії, майстер-класами, якими ділилися провідні спеціалісти з усього світу. Також на зʼїзді була представлена чудова виставка медичних виробів, де можна було знайти будь-що: від простих хірургічних інструментів до дронів, які перевозять апарати ECMO.

Наша команда отримала величезне задоволення від побаченого. Натхненні і з новими ідеями повернулись додому.