Розпочався новий навчальний 2023-2024 рік. Саме навчальними роками звикли вимірювати свою діяльність педагоги, в тому числі й вищої школи - науково-педагогічні працівники. Яким буде цей навчальний рік у цей скрутний час в умовах війни? Маємо надію, що аудиторне навчання позитивно вплине на результати засвоєння матеріалу слухачами кафедр.

На кафедрі сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги не могли не звернути уваги на зростання прихильності лікарів-інтернів та лікарів інших спеціальностей до свідомого обрання фаху сімейного лікаря, тому перспективи розвитку сімейної медицини радують. Опитування лікарів-інтернів першого року навчання засвідчило високу мотивацію здобувати фах лікаря загальної практики – сімейного лікаря.

Перша вступна лекція лікарям-інтернам, яких на кафедрі цього нового навчального року 31, як і зазвичай, розпочалася з обговорень пріоритетів діяльності лікаря загальної практики - сімейного лікаря. Професор Ольга Коваленко презентувала «дерево WONCA», у якому розкривається сутність 3-х основних характеристик спеціальності «загальна практика – сімейна медицина», 6 компетенцій сімейного лікаря та 12 його навичок. У добру путь пізнання сімейної медицини, шановні молоді лікарі!

Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів