13-15 вересня 2023 року відбувся медичний форум з міжнародною участю «Друга національна школа терапевтів України», який об’єднав експертів та практикуючих лікарів у галузі терапії.

Організатором конференції виступила кафедра терапії і геріатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика на чолі з завідувачем кафедри професором А. Дорофєєвим за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Української асоціації медичної освіти. Форум проходив у змішаному форматі, він був зареєстрована Центром тестування МОЗ України як захід БПР лікарів різних спеціальностей.

Мета форуму полягала в ознайомленні лікарів різних спеціальностей з інноваціями у галузі кардіології, гастроентерології, нефрології, урології, неврології, ендокринології, алергології, методів діагностики та лікування, впровадженими у клінічну практику.

Одним з модераторів форуму був завідувач кафедри терапії і геріатрії професор А. Дорофєєв. Також він взяв участь у форумі в якості доповідача та представив декілька доповідей з гастроентерології та кардіології.

В якості доповідачів на конференції взяли участь іноземні експерти із США, Індії, Румунії, Бельгії та представники закладів вищої освіти України з різних спеціальностей.

В панельній дискусії приймали участь вчені з Німеччини, Польщі, Франції, Сербії, Латвії, Італії та України.

В рамках медичного форуму лікарі мали змогу прослухати наукові доповіді, відбулися клінічні обговорення та живе спілкування з експертами в чаті. Також українськими та іноземними спеціалістами (Велика Британія, Болгарія) було проведено майстер-класи.

На конференції також було представлено ряд доповідей, присвячених різним питанням з проблематики виникнення та розвитку захворювань у військовослужбовців при ведені бойових дій.

Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів