Директор Інституту післядипломної освіти НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професор Олена Шарікадзе 15 серпня 2023 року прийняла участь в роботі спеціалізованої вченої ради ДФ 26.003.092 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, що створена відповідно до наказу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця № 554 від 27 червня 2023 року, для захисту на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 228 «Педіатрія».

В умовах, коли збільшуються вимоги до отримання наукового ступеню доктор філософії, зростає необхідність міжвузівської взаємодії. Такий спільний досвід – це і забезпечення якісних результатів захисту аспірантів, і розширення інформації щодо нових наукових досліджень, і живе спілкування з колегами, які займаються освітньою та науковою роботою.

За будь яких обставин співпраця між двома закладами медичної вищої освіти є головним завданням та залишається вагомим чинником забезпечення високого рівня підготовки майбутніх фахівців, у тому числі за спеціальністю педіатрія, а також формування майбутнього наукового потенціалу України! Тому начебто звичайний захист насправді є дуже важливою складовою нашої спільної роботи заради нашої держави.