У вересні місяці на кафедрі терапії та ревматології (завідувач кафедри терапії та ревматології академік НАМН України, професор В. Коваленко) розпочались цикли спеціалізації «Ревматологія» та інтернатури за спеціальністю «Внутрішні хвороби». До навчання приступили 16 слухачів циклу спеціалізації «Ревматологія» та  39  інтернів за спеціальністю «Внутрішні хвороби».

Завідувач кафедри терапії та ревматології професор В. Коваленко привітав слухачів з початком навчання на кафедрі, провів вступну лекцію, представив колектив кафедри та кураторів на кожному з циклів, відмітив важливість не лише теоретичної, а і практичної підготовки молодих спеціалістів.

Співробітники кафедри терапії та ревматології надали розклад лекцій, семінарів, практичних занять, конференцій, розповіли про права та обов’язки слухачів.

Наприкінці зустрічі колектив кафедри терапії та ревматології побажав молодим колегам наснаги та успіхів у навчанні.