Кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії у продовж багатьох років успішно співпрацює з медичними установами Узбекистану.

Щороку на нашій кафедрі проходили навчання в клінічній ординатурі та на циклах тематичного удосконалення практичні лікарі з Самарканду, Бухари, Ташкенту та інших міст Республіки Узбекистан.

Кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії успішно співпрацює з Бухарським державним медичним інститутом імені Абу Алі ібн Сини, Ташкентською медичною академією, Ташкентським педіатричним медичним інститутом, Ташкентським державним стоматологічним інститутом.

В серпні 2023 року завідувач кафедри професор Анатолій Косаковський відвідав з робочим візитом Самаркандський державний медичний університет та Самаркандський реґіонарний багатопрофільний медичний центр, було обговорено перспективи подальшої співпраці.

Під час перебування в Узбекистані професор Анатолій Косаковський виступив з доповідями на науково-практичних семінарах «Утруднення носового дихання у дорослих та дітей» (16.08.2023, Ташкент) та «Питання алергічного риніту та захворювання глотки у дітей» (17.08.2023, Самарканд), провів майстер-клас для лікарів Самаркандського реґіонарного багатопрофільного медичного центру, проводив консультації пацієнтів.