Google search

 
 

30 серпня відбулася науково-практична конференція «Медична допомога новонародженим дітям: виклики сьогодення», перша з серії конференцій в рамках «Марафон неонатологія».

Організатором конференції виступила кафедра неонатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.


Від НУОЗ України імені П.Л. Шупика відкрила конференцію та виступила з доповіддю «Медико-соціальні питання допомоги дітям та матерям в Україні. Як покращити демографічну ситуацію» проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи професор Р. Моісеєнко.

Від кафедри неонатології прийняли участь завідувач кафедри, професор Є. Шунько з доповіддю «Допомога новонародженим дітям - на що ми можемо впливати». Доповідь доцента О. Костюк була присвячена актуальним питанням запобігання небезпечних ситуацій в неонатології, а доцент Ю. Краснова ознайомила присутніх з нормативними документами МОЗ України щодо медичної допомоги новонародженим. 

В роботі конференції приймали участь фахівці з різних регіонів України. Професор О. Няньковська, м. Львів, доповіла про захворювання порушення метаболізму у немовлят хворобу Хантера. На конференції лікарі почули актуальні доповіді Генерального директора КОДЛ м. Боярка К. Савінової про досвід роботи  неонатологічних відділень Київської обласної дитячої лікарні та завідувача відділення інтенсивної терапії новонароджених Житомирської обласної дитячої лікарні Т. Килимник про результати медичної допомоги новонародженим за останні роки. 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу