Google search

 
 

Доцент кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки медичного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика Валерій Кузьмін з 03.07 по 31.07.2023 року ушосте під час повномасштабної війни взяв участь у наданні медичної допомоги населенню деокупованих, прифронтових територій на півдні України у складі спеціалізованої медичної бригади МОЗ України.

Цього разу відрядження проходило на базі Бериславської центральної районної лікарні розташованої в 7 кілометрах від окупованої Каховки, тому «прильоти» по Бориславу були 4-5 разів на добу. Робота полягала в наданні як амбулаторної, так і стаціонарної екстреної хірургічної допомоги в цілодобовому автономному режимі під обстрілами ворога.

Валерій Юрійович використовував досвід набутий у подібних місіях, як за кордоном, під час ліквідації наслідків землетрусів в Туреччині у 1999 р., Індії – 2001р., Ірані – 2003 р., Пакистані – 2005р., за умов бойових дій в Лівії – 2011 р., так і у відділенні політравми клінічної бази кафедри – КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги».

Надалі цей великий практичний досвід організації надання медичної допомоги в польових умовах доцент кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки Валерій Кузьмін буде передавати та навчати студентів та слухачів нашого Університету.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 74.75% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також