30 червня 2023 року на кафедрі педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації закінчили навчання лікарі – інтерни за фахом «Педіатрія».

Заключний іспит з педіатрії успішно склали всі 9 інтернів кафедри. В цьому році атестаційну комісію очолила декан педіатричного факультету, професор кафедри М. Маменко. До складу комісії увійшли завідувач кафедри,  доцент О. Назар, доцент І. Горячева, доцент О. Солдатова, завідувач відділення дитячої гастроентерології КНП «Дитяча клінічна лікарня №9 Подільського району м. Києва» С. Вороніна. Також підтримати випускників на іспиті прийшли генеральний директор КОДЛ (м. Боярка), доцент К. Савінова, заступник з медичної частини дитячої клінічної лікарні №9 м. Києва О. Кірєєва.

Під час атестації лікарі-інтерни показали достатній для роботи педіатра рівень теоретичних знань, а також відповідний вимогам рівень оволодіння практичними навиками. Задоволення від роботи у ліжка хворого та співбесіди отримали як члени екзаменаційної комісії, так і самі інтерни-педіатри. Спілкування наживо завжди залишає відчуття свята.

Отже Україна отримала нових цілеспрямованих та талановитих молодих фахівців.

Щиро вітаємо випускників з успішним завершенням навчання! Бажаємо успіхів в професійній діяльності, розвиватися, бути відкритими до хворої людини, і саме головне, отримувати задоволення від професії!

Колектив кафедри.