Наприкінці червня на кафедрі дитячої хірургії, анестезіології, ортопедії та травматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика відбувся випуск інтернів дитячих анестезіологів. Це останній випуск інтернів за спеціальністю «Дитяча анестезіологія».

Не дивлячись на складні умови навчання під час карантинних обмежень та військового стану, на кафедрі були створені умови для опанування практичними навичками на клінічних базах кафедри та з використанням ресурсів Центру симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка. Проводився поточний та проміжний контроль знань. Під час атестації всі інтерни продемонстрували досить високий рівень теоретичної та практичної підготовки, успішно склали атестацію і отримали відповідні сертифікати лікаря-спеціаліста.

На завершення викладачі кафедри привітали інтернів з успішним завершенням навчання, та побажали наснаги в подальшому професійному житті. Випускники висловили слова вдячності за отримані знання, навички та прекрасну атмосферу, в якій було цікаво та продуктивно навчатись.