Кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика впевнено продовжує свій науковий розвиток, реалізує діяльність за науково-методичним, лікувальним, освітнім напрямами. Викладачі кафедри велику увагу приділяють освоєнню лікарями практичних навичок. Однією з форм навчання є проведення круглих столів.

30 червня 2023 року співробітниками кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії проведено круглий стіл з актуальних питань дитячої отоларингології для дитячих отоларингологів    м. Києва та Київської області.

Завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії, професор Анатолій Косаковський виступив з доповіддю «КТ ЛОР-органів. Клінічні випадки», в якому детально аналізувались конкретні випадки з практики при різних захворюваннях ЛОР-органів, обговорювалась діагностична цінність компʼютерної томографії та результати лікування.

Доповідь професор Ілони Косаківської була присвячена утрудненню носового дихання у дітей, в якій детально було висвітлено клініку, діагностику та лікування захворювань, які викликають утруднення носового дихання та нічне апное. Також було продемонстровано результати власних наукових досліджень

В роботі круглого столу взяли участь більше 100 дитячих отоларингологів, які задавали запитання, приймали участь в дискусії та позитивно оцінили його проведення.

Круглий стіл був проведений за підтримки фармацевтичної компанії «World Medicine Ophthalmics».