В останній день червня 2023 року на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії відбулася урочиста подія – усі 66 інтернів, що навчалися в інтернатурі, отримали довгоочікувані сертифікати лікаря-спеціаліста!

Усі вони успішно склали атестацію. Загальна оцінка (середній бал) за п’ятибальною системою становила 4,46 бали. Результати іспитів засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки лікарів-інтернів, відповідно до вимог системи якості підготовки кадрів для сфери охорони здоров'я. Середні значення складання ОСКІ становлять 72,6 %. Ще раніше інтерни склали ліцензійний інтегрований іспит «Крок 3. Загальна лікарська практика» із середнім показником 82 %. Такі результати свідчать про сформовану здатність застосовувати набуті знання, вміння та практичні навички у подальшій самостійній професійній діяльності за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія».

На заключній конференції, присвяченій урочистій події, голова атестаційної комісії, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, професор Олег Лоскутов звернувся до випускників, привітавши їх з успішним завершенням атестації. З теплими напутніми словами до присутніх молодих лікарів звернулися доцент Михайло Бондар та куратор циклу доцент Юрій Марков й інші викладачі кафедри, які зазначили, що не зважаючи на виклики сьогодення, усі учасники освітнього процесу успішно пройшли тернистий шлях до отримання такого відповідального і важливого статусу лікаря-спеціаліста!

На урочистій церемонії, крім сертифікатів, учорашнім інтернам від кафедри анестезіології та інтенсивної терапії були вручені подарунки а також призи тим, хто показав найкращі результати складання іспитів «Крок 3», «ОСКІ» та брав активну участь у громадському житті кафедри. Позитиву представницям прекрасної статі додали подаровані троянди! Далі викладачі почули щирі слова вдячності від випускників за ті знання, які вони отримали в НУОЗ України імені П.Л. Шупика, за цікаві та корисні лекції та практичні заняття, майстер-класи, семінари, що їм додало впевненості у тому, що обрана спеціальність – найкраща!