27 червня на кафедрі неонатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика відбулася заключна конференція для лікарів інтернів 2021-2023 років навчання. До речі це останній випуск лікарів-інтернів, з 2024 року інтернатура  залишається з педіатрії, а стати спеціалістом з неонатології можливо буде після проходження відповідної спеціалізації.

На минулому тижні 15 червня лікарі-інтерни успішно склали заключний іспит-співбесіду. Всього атестувались 12 лікарів інтернів, загальну оцінку «Відмінно» отримали 11 лікарів. Крім того всі лікарі гарно склали тестовий контроль з надання допомоги при невідкладних станах Крок 3. Середній бал результатів спиту Крок 3 склав 77,5 %. Всі лікарі в повній мірі оволоділи практичним навичками відповідно до програми інтернатури з неонатології, які вони мали змогу відпрацьовувати протягом двох років у базових відділеннях кафедри та у симуляційному центрі університету разом з відповідальним викладачем кафедри доцентом Ю. Красновою. Середній бал  заключного спиту  з практичних навичок склав 4,7.

Лікарі-інтерни успішно склали заключний комп`ютерний іспит. Всі отримали бал більше 95 %. Заключний іспит-співбесіду проводила комісія в складі завідувача кафедри, професора Є. Шунько, доцента Ю. Краснової, доцента О. Лакши, доцента Т. Кончаковської. Від практичної охорони здоров`я на іспиті була присутня завідуюча відділенням виходжування глибоко недоношених дітей Охматдит Т. Орлова. Всі викладачі були задоволені рівнем підготовки лікарів-інтернів, відповідальністю, з якою вони ставляться до оволодіння знань та навичок, які будуть необхідні в подальшій клінічній роботі.

На заключній конференції виступали і викладачі кафедри неонатології, і лікарі-інтерни.

Бажаємо всім молодим лікарям успіхів в роботі, творчої наснаги, віри та витримки.