Підготовка лікарів акушерів-гінекологів для практичної діяльності у системі охорони здоров’я жіночого населення є одним із напрямків діяльності кафедри акушерства, гінекології та перинатології.

20.06.2023 відбулося засідання атестаційної комісії кафедри акушерства, гінекології та перинатології зі складання теоретичного іспиту лікарями-інтернами ІІІ року навчання за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» під головуванням завідувача кафедрою акушерства та гінекології № 1 медичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика професора Голяновського Олега Володимировича.

Викладачі кафедри відчували хвилювання щодо того, чи зможуть належним чином лікарі-інтерни продемонструвати отримані знання та здобуті навички. Хвилювалися і випускники -  лікарі-інтерни, оскільки не хотілося підвести своїх наставників та й себе, зокрема.

На іспиті було налаштовано спокійну творчу атмосферу, лікарі-інтерни показали високий рівень знань, що відмітили голова комісії Олег Володимирович та члени комісії: в. о. завідувача кафедрою доцент І. Нецкар, професор Н. Жилка, професор Н. Гончарук, доцент Х. Заричанська. Водночас треба відмітити готовність лікарів-інтернів до творчого моделювання надання медичної допомоги у тому чи іншому конкретному випадку в рамках нормативних документів, що регламентують  акушерсько-гінекологічну допомогу.

Світлого майбутнього та професійних здобутків новим членам акушерсько-гінекологічної спільноти!

Актуальність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів