19.06.2023 року на кафедрі акушерства і гінекології №1 успішно проведено заключний іспит для лікарів-інтернів ІІІ року навчання за спеціальністю «Акушерство і гінекологія».

Оцінював роботу лікарів-інтернів потужний викладацький колектив профільної кафедри. У складі екзаменаційної комісії: завідувач кафедри, професор Олег Голяновський,  професор Тамара Романенко, доценти Ольга Морозова, Галина Жалоба, Олександр Волошин, асистент Олександр Кононець.

При оцінюванні знань лікарів-інтернів викладачі кафедри звертали особливу увагу на засвоєння практичних навичок акушерсько-гінекологічної практики та можливі особливості її реалізації під час воєнного стану в Україні.

Професор О. Голяновський зазначив: «Упродовж навчання лікарі-інтерни поєднували дистанційну та аудиторну форми навчання. Завданням поточного іспиту є контроль теоретичних знань лікарів-інтернів та рівня оволодіння практичними навичками, які необхідні у разі ургентної акушерсько-гінекологічної патології. Також інтерни продемонстрували вміння проводити серцево-легеневу реанімацію та зупинку кровотечі із магістральних судин. Приємно відзначити, що наші вихованці – це мотивовані молоді лікарі, які свідомо обрали улюблений фах, тому докладають багато праці, щоб стати кваліфікованими спеціалістами».

На заключному іспиті лікарі-інтерни ІІІ року показали хороший рівень знань як з теоретичних питань акушерства та гінекології, так і продемонстрували оволодіння практичними навичками. Науково-педагогічні працівники кафедри побажали лікарям-інтернам подальших успіхів під час подальшого безперервного професійного розвитку та першокласного оволодіння всіма тонкощами своєї професії.