Стаття Patient Care and Surgical Training During Armed Conflict: Experiences and Perspectives of Surgical Residents in Ukraine” (Догляд за пацієнтами та хірургічна підготовка під час збройного конфлікту: досвід та перспективи інтернів-хірургів в Україні) про навчання інтернів кафедри хірургії та трансплантології НУОЗ України імені П.Л. Шупика на клінічній базі ДУ «Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова» в умовах воєнного стану була опублікована у одному з найкращих медичних журналів світу «ANNALS OF SURGERY».

Співавторами міжнародного колективу авторів були завідувач кафедри хірургії та трансплантології, академік НАМН України, професор О. Усенко, доцент кафедри, куратор інтернів Я. Войтів та лікар-інтерн 2022 року випуску, а на даний час – науковий співробітник «Harvard Medical School, USA» Алі Джемілєв.

Стаття опублікована у розділі «Хірургічна перспектива» та присвячена особливостями хірургічної інтернатури (резидентатури) в Україні у воєнний час, змінам у освітньому процесі та викликам, які стоять перед молодими фахівцями-хірургами.

Журнал «Annals of Surgery» є «найбільш цитованим» хірургічним журналом у світі. У 2021 році «Annals of Surgery» було цитовано понад 65 600 разів, що більш ніж удвічі перевищує кількість цитувань будь-якого іншого великого хірургічного журналу у світі. Імпакт-фактор (IF) журналу становить 13,787, що є другим за рейтингом показником серед усіх хірургічних журналів після «JAMA Surgery».

Стаття деякий час буде у вільному доступі за посиланням https://journals.lww.com/annalsofsurgery/Fulltext/2023/07000/Patient_Care_and_Surgical_Training_During_Armed.5.aspx

Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів