На кафедрі терапії та ревматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика минулого тижня відбулась атестація лікарів-інтернів ІІ року навчання.

До атестації були допущені 33 лікарі-інтерни, які виконали в повному обсязі навчальну програму. За час навчання інтерни відвідували лекції, семінари, практичні заняття по основному фаху та циклам суміжних дисциплін, на період карантинних заходів проходили заняття на платформі Zoom та отримували індивідуальні завдання по Viber, на атестацію кожний з них представив індивідуальну документацію (залікова книжка, реферати, характеристику з бази заочного стажування, щоденник, індивідуальний план підготовки, протокол реєстрації освоєння практичних навиків та вмінь).

Клінічна робота інтернів проводилась на клінічних базах кафедри, у терапевтичних відділеннях КНП «Київської клінічної міської лікарні №7» та КНП «Київської клінічної міської лікарні №6», відділах   ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска Національної академії медичних наук України».

Під час атестації лікарі-інтерни успішно склали теоретичний та практичний іспити. Завідувач кафедри терапії та ревматології, голова атестаційної комісії, академік НАМН України, професор Володимир Коваленко привітав лікарів-інтернів із успішним завершенням навчання та атестації, побажав успіхів в подальшій роботі. Завуч кафедри терапії та ревматології, доцент Антоніна Дубкова відмітила достатній рівень оволодіння базовими практичними навиками та вміннями для самостійної роботи з надання кваліфікованої допомоги хворим. Доцент кафедри терапії та ревматології Анна Крилова наголосила на необхідності постійного подальшого вдосконалення свого фахового рівня згідно нових положень щодо безперервного професійного розвитку лікарів. Лікарі-інтерни  були задоволені навчанням на кафедрі терапії та ревматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Доступність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів