Відбулася робоча зустріч між науково-педагогічними працівниками кафедри фармації НУОЗ України імені П.Л. Шупика з науково-педагогічними працівниками фармацевтичного факультету Київського міжнародного університету.

НУОЗ України імені П.Л. Шупика представляли завідувач кафедри фармації, д.фарм.н. Сергій Соловйов і асистент кафедри фармації, к.пед.н. Наталя Білоусова.

Київський міжнародний університет представляли декан фармацевтичного факультету, к.фарм. н. Олександр Стремоухов та завідувач кафедри фармації, технології ліків та фармацевтичного менеджменту, к.фарм.н.  доцент Ольга Гетало.

Сторони обговорили сучасний стан підготовки здобувачів вищої фармацевтичної освіти, виклики та шляхи удосконалення освітнього процесу в межах співпраці. Розглядалися питання щодо підвищення кваліфікації викладачів Київського міжнародного університету та забезпечення випускників цього закладу якісною післядипломною освітою на базі НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

За результатами зустрічі відбулося підписання двосторонньої угоди про співпрацю. Сторони домовилися:

• організовувати освітню діяльність з урахуванням інтеграції освітніх програм;
  • забезпечувати можливість академічної мобільності для здобувачів вищої освіти;
  • брати участь у спільних наукових та інно­ваційних проектах, спрямо­ваних на вирішення актуальних проблем, які становлять спільний інтерес;
  • проводити підготовку в інтернатурі випускників КиМУ на базі НУОЗ України імені П.Л. Шупика;
  • надавати можливість проходження підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічним (педагогічним) працівникам закладу-партнера;
  • проводити спільні наукові та освітні заходи;
  • здійснювати обмін інформацією, необхідною для спільної діяльності.