За дорученням президента відділення педіатрів Американської Академії педіатрів штату Вайомінг з волонтерською місією Україну відвідав професор Кент Клеппінгер, дружні стосунки з яким  з 2022 р. підтримує завідувач кафедри акушерства і гінекології №1, професор Олег Голяновський.

За час свого нетривалого перебування у Києві доктор Клепінгер відвідав Вишгородську центральну районну лікарню і зустрівся з лікарями акушер-гінекологами, неонатологами і педіатрами. Під час зустрічі гість з Америки познайомився з адміністрацією лікарні, відвідав акушерсько-гінекологічне, неонатологічне і педіатричне відділення. Під час спілкування лікарі обмінялися досвідом надання неонатологічної, педіатричної і акушерсько-гінекологічної допомоги у двох дружніх країнах, а професор Клеппінгер розповів про особливості роботи педіатричної служби у Сполучених Штатах Америки та у штаті Вайомінг зокрема. Крім того, він висловив свою підтримку українському народу у боротьбі проти російської агресії, а також зголосився допомоги українським лікарям щодо доступу до американських навчальних ресурсів, сприяти обміну досвідом та проходженню стажувань у медичних центрах Вайомінга та розвитку подальшого співробітництва.

Кафедра акушерства і гінекології №1 НУОЗ України імені П. Л. Шупика разом з адміністрацією Вишгородської центральної районної лікарні, яка є клінічною базою кафедри, обговорили з американським колегою шляхи подальшого співробітництва з питань безперервного професійного розвитку лікарів клінічних баз.

Співробітники кафедри ознайомили американського колегу про життя українців у період військового стану, провели екскурсію історичними і пам’ятними місцями Києва. Доктор Клеппінгер був у захваті від українців, їхньої стійкості й мужності в боротьбі з рашизмом та пообіцяв розповсюджувати у своїй країні правду щодо тих страждань і жахіть, які чинять рашисти на українській землі.