25 травня 2023 року відбувся майстер-клас: Українська ревматологічна школа «Міждисциплінарні проблеми в ревматології». Організаційний комітет Всеукраїнської асоціації ревматологів України  підготував програму з використанням нових форматів, щоб найефективніше представити доповіді та дискусії, в яких взяли участь відомі вчені України.

До участі в майстер-класі були запрошені лікарі наступних спеціальностей: «ревматологія», «загальна практика – сімейна медицина», «терапія», «кардіологія», «медицина невідкладних станів», «неврологія», «функціональна діагностика», «ортопедія та травматологія», «ультразвукова діагностика».

Кафедра терапії та ревматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяла активну участь у конференції. Завідувач кафедри терапії та ревматології, академік НАМН України професор Володимир Коваленко відкрив чергове засідання Української ревматологічної школи. У вступному слові він підкреслив, що важливе значення для об’єктивізації вирішення питань діагностики та лікування в ревматології  має міждисциплінарний підхід, особливий акцент варто зробити на первинну ланку, а також зазначив, що проведення майстер-класу додає нових знань та бачення сучасних підходів у лікуванні складних ревматологічних захворювань.

Доцент кафедри терапії та ревматології Анна Крилова   була модератором секційного засідання «Подагра» та виступила з доповіддю «Менеджмент пацієнтів з подагрою та коморбідною патологією». Разом з доповідачами протягом цього засідання були обговорені сучасні рекомендації по лікуванню подагри та гіперурикемії. До дискусії з теми доповіді активно залучились і практичні лікарі, адже могли задавати питання у чаті.

Майстер клас виявився цікавим не лише ревматологам, а спеціалістам суміжних спеціальностей, так як підняв актуальні та гострі питання, які пов’язані з ревматичними ураженнями в поєднанні із сутніми захворюваннями внутрішньої медицини. Всі зареєстровані учасники мають можливість отримати сертифікат безперервного професійного розвитку - 10 балів.

Запис трансляції доступний після завершення майстер класу, отримати доступ до трансляцій можна на сайті: https://rheumahub.org.ua/.

Актуальність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів