Google search

 
 

З 13 по 16 травня 2023 року у місті Чикаго, США проходив XXVIII Всесвітній конгрес товариства хвороби Паркінсона та пов’язаних розладів (International Association Parkinsonism and Related Disorders).

Анастасії Овчинниковій, аспірантці кафедри неврології і рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика був наданий грант на відвідування конгресу та представлення результатів проведеного дослідження. Дослідження проводиться під керівництвом професора Євгена Труфанова та торкається проблеми ортостатичної гіпотензії.

Робота включала визначення взаємозв’язків між різними варіантами ортостатичної гіпотензії та когнітивними функціями, визначення найбільш ефективних методів діагностики даного синдрому у пацієнтів з хворобою Паркінсона та цереброваскулярними захворюваннями. Робота була представлена як постерна доповідь на секції молодих вчених та викликала зацікавленість у закордонних колег.

 

На конгресі виступало багато науковців зі світовим ім'ям. За 4 дні спілкування з колегами різних країн отримано незрівнянний досвід з питань діагностики та лікування рухових порушень, що буде впроваджено у клінічну практику кафедри та під час проведення циклів тематичного удосконалення лікарів.

Делегати конгресу висловили слова підтримки Україні та побажали скорішої перемоги.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу