11-12 травня 2023 року за підтримки ГО «Товариство гематологів України» була проведена XII Науково-практична конференція з міжнародною участю «Діагностика та лікування гематологічних захворювань» в онлайн-форматі на базі електронної освітньої платформи Open Likar та в офлайн-форматі  за адресою м. Київ, готель Фавор (Favor Park Hotel), вул. Самійла Кішки, 6 ( вул. Маршала Конєва, 6).

Організаторами заходу виступили: кафедра клінічної лабораторної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика, клінічна лікарня «Феофанія» ДУС, ДУ «Національний Науковий Центр Радіаційної Медицини НАМН України», Національний інститут раку, ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України» (м. Львів), кафедра внутрішньої медицини №1 НМУ імені О.О. Богомольця, клініка «Сіті Доктор» та Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини (ВАКХЛМ).

В семінарі прийняли участь лікарі-гематологи, онкологи, гістологи, радіологи, спеціалісти з клінічної лабораторної діагностики та лабораторної генетики.

Модераторами заходу виступили: Сергій Клименко, професор, завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики, керівник Центру гематології, хіміотерапії гемобластозів та трансплантації кісткового мозку КЛ «Феофанія» та Ірина Дягіль, професор, завідувач відділення онкогематології та трансплантації стовбурових клітин ДУ «Національний Науковий Центр Радіаційної Медицини НАМН України».

В якості доповідачів були запрошені провідні вітчизняні та закордонні спеціалісти з гематології, онкології, лабораторної медицини.

В ході роботи заходу була приділена увага актуальним проблемам сучасної гематології, зокрема гострим лейкеміям, мієлопроліферативним неоплазіям, ідеопатичній тромбоцитопенічній пурпурі, гемофілії, хронічному лімфолейкозу та множинній мієломі, профілактиці та лікуванню ускладнень гематологічних захворювань, трансплантації стовбурових гемопоетичних клітин, розвитку трансплантації кісткового мозку в Україні та світі.

За участь у семінарі учасникам нараховано 10 балів БПР відповідно до  наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446.