Google search

 
 

Кафедра функціональної діагностики 4 травня розпочала виїзний цикл тематичного удосконалення «Діагностика та лікування аритмій і блокад серця», який проводиться для 35 кардіологів та лікарів з функціональної діагностики Сумської області.

Вступну конференцію циклу відкрив в.о. директора Сумського обласного клінічного кардіологічного центру Олександр Русанов. У своєму виступі він відзначив плідну співпрацю з питань підготовки спеціалістів з ДУ «Інститут серця МОЗ України» та кафедрою функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика, розповів про розвиток інтервенційної кардіології та кардіохірургії у місті Суми.

Завідувач кафедри функціональної діагностики професор Олег Жарінов та відповідальний за навчально-методичну роботу кафедри доцент Віктор Куць проінформували присутніх щодо плану навчання на циклі, освітню діяльність кафедри та видану останнім часом навчально-методичну літературу, а також можливості безперервного професійного розвитку лікарів на циклах тематичного удосконалення. Окремо було звернуто увагу на заплановану найближчим часом серію фахових шкіл та семінарів з вузьких аспектів кардіології та функціональної діагностики, які зареєстровані в Центрі тестування при МОЗ України.

Після цього відбулися перші заняття згідно з робочим планом циклу тематичного удосконалення. Цикл триватиме протягом двох тижнів. Під час робочої поїздки були обговорені напрями взаємодії та співпраці із кардіологами та лікарями з функціональної діагностики Сумщини.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також