Google search

 
 

З 24 квітня на кафедрі мікробіології та вірусології триває новий цикл тематичного удосконалення з клінічної мікробіології.

На сьогоднішній день клінічна мікробіологія стрімко розвивається та поповнюється інформацією про нові структури інфекційної патології, пов’язані із зростанням кількості збудників інфекцій, збільшенням частоти персистентних форм інфекційного процесу, використанням нових мікробіологічних методів досліджень клінічного матеріалу та ідентифікації мікроорганізмів.

Цикл тематичного удосконалення “Клінічна мікробіологія” присвячено удосконаленню фахових компетентностей лікарів-спеціалістів з питань мікробіологічної діагностики, етіотропного лікування та профілактики захворювань, що обумовлені умовно-патогенними мікроорганізмами.

Тривалість навчання становить 2 тижні. Під час проведення циклу, з метою  інтеграції до світового освітньо-наукового простору окрім базових методів, слухачі мають можливість ознайомитись з основними напрямками розвитку сучасної мікробіологічної діагностики.

Цикл проводиться дистанційно, з активним спілкуванням викладачів із слухачами в онлайн форматі, під час якого відбуваються жваві дискусії, обговорюються питання навчального процесу та надаються індивідуальні консультації.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 80% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 82.4% - 5 Голосів
Доступність матеріалу: 81.4% - 5 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також