З метою підготовки лікарів судово-медичних експертів України для злагодженої, професійної роботи з тілами та останками тіл жертв, що загнули під час збройних конфліктів,  терористичних актів, техногенних та природних катастроф та подальшою ідентифікацією зниклих безвісти, Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти (ICMP) у березні 2023 року започаткувала проведення тренінгів з основ остеології.

Першим з них став тренінг для ДСУ «Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України», теоретична частина якого була проведена 13-17 березня 2023 р., а практична – як тренінг з оцінки біологічного профілю «Судова антропологія» проводилася 24-28 квітня 2023 р.

24 квітня 2023 р. з привітальним словом та ознайомленням з цілями практичної частини тренінгу виступив Метью Холлідей - Керівник Програми ICMP в Україні. Також з привітаннями перед слухачами виступили Ігор Розовик – начальник ДСУ «Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України» та заступник Асоціації судових медиків України, професор кафедри патологічної та судової медицини Володимир Мішалов.

Серед слухачів, окрім представників ДСУ «Головне бюро СМЕ МОЗ України», Київського, Одеського, Луганського, Запорізького, Харківського обласних бюро судово-медичної експертизи, присутніми були завідувач кафедри патологічної анатомії та судової медицини, професор Олена Дядик та доцент Оксана Гуріна.

Актуальність матеріалу: 70.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 82.33% - 3 Голосів