Google search

 
 

7-8 квітня 2023 року в онлайн форматі відбувся профільний захід для лікарів загальної практики - сімейних лікарів та фахівців інших спеціальностей – «Family DOC Congress – 2023».

На одному майданчику зібралися провідні українські та закордонні спеціалісти-практики, відомі лікарі та науковці, аби поділитись власним досвідом роботи, проаналізувати світові тренди та розповісти про інноваційні методи лікування та діагностики.

У секції конгресу «Неврологія» виступила кафедри неврології № 1  НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Тетяна Слободін з доповіддю на тему «Пацієнт з головним болем на прийомі у сімейного лікаря», у якій висвітлила такі питання:

 1. Критерії направлення пацієнта з головним болем до невролога.
 2. Міжнародна класифікація головного болю 3 видання (The International Classification of Headache Disorders 3rd edition (ICHD-3)).
 3. Детальний розбір клініки та симптомів первинного головного болю, що включає згідно ICHD-3:
  I. Мігрень (М);
  II. Головний біль напруги (ГБН);
  III. Тригемінальні автономні цефалгії (ТАЦ);
 4. Інший первинний головний біль;
 5. Критерії встановлення діагнозу первинного головного болю та тактику їх ведення лікарем загальної практики-сімейним лікарем.

Співпраця сімейного лікаря та невролога при веденні хворого з головним болем позитивно впливає на раннє та правильне діагностування типу головного болю, пришвидшує підбір необхідної терапії та покращує якість життя пацієнта.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу