В умовах тривалих бойових дій на території України, підвищеного ризику застосування заборонених боєприпасів (хімічні, радіаційні тощо) та відповідно до розпорядження в.о. ректора НУОЗ України імені П.Л. Шупика академіка НАМН України професора В. Камінського 20 квітня 2023 року проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту.

Метою тренування було відпрацювання питань екстреної евакуації, навчання співробітників закладу правилам захисту при застосуванні різних видів заборонених боєприпасів, надання домедичної допомоги, а також практичного  застосування засобів пожежогасіння.

В заході прийняли участь співробітники всіх структурних підрозділів та кафедр, що розташовані в адміністративному та лабораторному корпусах університету.  Вступне слово до присутніх мав перший проректор НУОЗ України імені П.Л. Шупика член-кореспондент НАМН України професор Ю. Вдовиченко, проводив тренування начальник відділу цивільного захисту
С. Воляник.

Присутнім представлені відео-сюжети з детальними рекомендаціями та демонстрацією дій щодо самозахисту під час вибухової загрози, під час впливу хімічної зброї та під час пожежі.

В холі лабораторного корпусу, за участю працівників Центру симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка проведені тренування з надання домедичної допомоги пацієнтам зі зупинкою серцевої діяльності та демонстрація заходів самодопомоги  під час кровотечі.

Захід з цивільного захисту завершувало відпрацювання навичок пожежогасіння, яке відбувалося на внутрішньому дворі університету з використанням  вогнегасників.

Актуальність матеріалу: 78.33% - 3 Голосів