Google search

 
 

Згідно із даними зарубіжних досліджень про роль безперервного професійного розвитку у підтримці професіоналізму практикуючих лікарів, у 52% випадках виявляється негативний зв'язок між збільшенням стажу та продуктивністю лікарів.

Автори дослідження констатують, що продуктивність лікаря спочатку зростає відповідно до зростання його стажу, потім досягає піку, а згодом - знижується. І в цьому відношенні єдиним способом підтримки лікарського професіоналізму є безперервна професійна освіта та розвиток.

Для ознайомлення українських лікарів із новими тенденціями та напрямками у галузі анестезіології та інтенсивної терапії, за ініціативою кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика та асоціації анестезіологів, перфузіологів та лікарів інтенсивної терапії на платформах лікарського освітнього порталу була проведена конференція «Огляд топових статей – 2023», внесена до Реєстру проведення з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій у 2023 році МОЗ України.

Доповіді включали такі актуальні теми, як «Європейські настанови з лікування печінкової енцефалопатії» (доцент М. Бондар), «Огляд топових статей журналу «Anesthesiology» (професор О. Лоскутов), «Ризики анестезії у пацієнтів з алкогольною залежністю та у стані алкогольної інтоксикації» (доцент С. Недашківський), «Періопераційний менеджмент пацієнтів, які отримують препарати для лікування залежності» (доцент Ю. Марков), «Що нового в акушерській анестезіології» (доцент А. Жежер), «Сучасні підходи до терапії пацієнтів з ЧМТ» (професор Д. Дзюба) та ін.

Загальний час перегляду опублікованих лекцій склав 9 484 хвилин (158,1 годин), а охоплення публікаціями досягало 23 798 осіб.

Подібна статистика свідчить про актуальність представлених тематик та про позитивну динаміку у прагненні українських лікарів до підвищення свого професійного рівня.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 90% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також