Кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика отримала апарат для кісткової хірургії (Piezosurgery Medical, Італія) від Фонду Gemeinsam für die Ukraine e.V. (Німеччина).

Фонд є некомерційною гуманітарною організацією, яка надає всебічну підтримку будинкам материнства та дитинства та лікарням, які знаходяться у кризових областях України.

Апарат для кісткової хірургії дозволить проводити втручання в порожнині носа та на приносових синусах на високому сучасному рівні. Така технологія дозволить уникнути ускладнень, пов’язаних з використанням долота та молотка, значно покращить якість хірургічних втручань, зменшить їхню травматичність, полегшить перебіг реабілітаційного періоду, що особливо важливо при лікуванні дітей.

Отримане обладнання буде використовуватися в ЛОР-відділенні Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», яке є клінічною базою кафедри, та в педагогічному процесі на кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії на циклах тематичного удосконалення лікарів та на циклах спеціалізації з дитячої отоларингології, що підвищить рівень підготовки практичних лікарів, які навчаються в Університеті.

Корисність матеріалу: 76.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 68.5% - 2 Голосів