Google search

 
 

Постійна модернізація змісту освітніх програм, забезпечення їх відповідності до Європейських стандартів  є одним із головних завдань у діяльності кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Для цього співробітники кафедри постійно вдосконалюють свої фахові компетенції під час участі у міжнародних заходах. 

З 2013 року кафедра співпрацює із Міжнародної організації праці (ILO). Так впродовж 15.02 – 29.03.2023 р. співробітники кафедри взяли участь у серії вебінарів «Компетенції з безпеки праці. Базовий курс», які були проведені Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) та журналом «Охорона праці» за підтримки проєкту ILO за фінансування EU «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» (січень 2020 р. – квітень 2023 р.) [http://surl.li/gdgmz].

Під час вебінарів провідними світовим експертами були висвітлені кращі практики з актуальних питань медицини і охорони праці, а саме: «Система управління безпекою та здоров’ям. Міжнародний стандарт ISO 45001:2018» (Антоніна Сулхова, Канада), «Психічне здоров'я» (Джаннет Аршимова, Польща), «Ризикоорієнтований підхід. Керування ризиками. Найкращі практики» (Енді Харт, Велика Британія), «Роботи в замкнених просторах. Розслідування інцидентів» (Стюарт Карнегі, Велика Британія/Естонія), «Небезпечні речовини. Зменшення впливу шкідливих факторів на робочих місцях» (Алекс Моралес, Чилі), «Безпека машин і механізмів. Система LOTO» (Андрій Талько, Влодімерж Дурава, Польща), «Роботи на висоті. Приклади управління підрядниками» (Георгес Лобзігер, Швейцарія). Науково-педагогічні працівники кафедри успішно виконали передбачені контрольні завдання та отримали відповідні міжнародні сертифікати.

Отриманий під час вебінарів досвід  кращих практик з управління ризиками для здоров’я на робочому місці був успішно інтегрований у навчальні програми спеціалізації «Гігієна праці», «Професійна патологія» «Психофізіологія», а також у відповідні програми циклів тематичного удосконалення, що було позитивно сприйнято слухачами, які навчаються на кафедрі.

З навчальними матеріали вебінарів можна ознайомитись за сайті Міжнародної організації праці за посиланням: http://surl.li/fygbo.

З документами проєкту ILO «Безпека і здоров’я на роботі» можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/gdhfc

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також