У березні 2023 року у світ вийшло 9-те видання підручника ITLS (International Trauma Life Support) «Догоспітальна допомога при травмах», перекладене українською мовою. Авторами оригіналу підручника є професори Рой Л. Елсон, Кайі Г. Ган, Джон Е. Кемпбелл.

Науковий переклад та редакцію україномовного видання підручника виконали співробітники кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Головним редактором перекладу виступив завідувач кафедри медицини невідкладних станів, доктор медичних наук Антон Волосовець.

Оригінальний текст книги у новому виданні було оновлено з урахуванням останніх рекомендацій Американської кардіологічної асоціації та Міжнародного погоджувального комітету з реанімації (AHA/ILCOR) щодо штучної вентиляції легень і серцево-легеневої реанімації, керівних настанов інших міжнародних консультативних груп, а також новітніх даних про первинну медичну допомогу хворим із травмами.

Підручник призначений для студентів вищих медичних закладів освіти України, лікарів невідкладної медичної допомоги, парамедиків, медсестер, лікарів, які надають допомогу на догоспітальному етапі.

Деталі за посиланням.

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів