Google search

 
 

У складних умовах та з огляду на посилення об’єктивних викликів, спричинений війною, Університет продовжує активну діяльність із наближення якості освіти до Європейських стандартів та пошуку нових партнерів серед провідних європейських закладів вищої медичних освіти.  

Упродовж 2022 р., на пропозицію Cormack Consultancy Group (британська організація, яка понад 20 років допомагає університетам розвивати їхні стратегії міжнародного партнерства), проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва професор Олеся Гульчій проводила підготовчу та організаційну роботу щодо започаткування міжнародної співпраці між НУОЗ України імені П. Л. Шупика та Королівським університетом Белфаста (Queen’s University of Belfast – державний дослідницький університет у місті Белфасті, Північна Ірландія, канцлер університету – Гілларі Клінтон). За результатами цієї діяльності у грудні минулого року між нашими закладами був підписаний меморандум про співпрацю.

Сторони окреслили основні напрями взаємодії:

  1. Розвиток наукових досліджень та підготовка докторів філософії (PhD) на третьому (освітньо-науковому) рівні у сфері посттравматичного стресового розладу (ПТСР);
  2. Сприяння збереженню здоров’я населення, моніторинг та вплив системи охорони здоров’я на соціальні фактори ризику, підготовка фахівців за спеціальністю «Громадське здоров’я» (Public Health) на другому та третьому рівнях вищої освіти.

Стратегічним завданням з реалізації домовленостей між двома закладами є підготовка спеціалістів за європейськими стандартами та забезпечення конкурентоздатності випускників на ринку праці Європейського регіону ВООЗ. Планується, що освітній процес буде забезпечуватися одночасно науково-педагогічними працівниками Університету та Королівським університетом Белфаста. Заклади відкривають викладачам доступ до баз наукових праць, навчально-методичних матеріалів з метою забезпечення якості підготовки та інтернаціоналізації освіти.

У рамках реалізації домовленостей Королівський університет Белфаста вже передав перший тестовий транш. Підтримка матеріально-технічного забезпечення Університету - є першим пунктом реалізації стратегічних домовленостей. Університет отримав комп’ютер, ноутбук та мультимедійний проектор.

Ця нова для Університету діяльність з прямого отримання міжнародної технічної допомоги не лише започатковує наступну сходинку в міжнародній суб’єктності нашого закладу, але й пов’язана з серйозними викликами. Технічна та підготовча робота проведена керівником відділу комунікацій та маркетингу Костянтином Балашовим.

Традиції закладу щодо забезпечення якості та інтернаціоналізації освіти будуть продовжуватись і посилюватись.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу