Google search

 
 

З 1 по 15 березня 2023 року на кафедрі сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НУОЗ України імені П. Л. Шупика (в.о. зав. кафедри – професор Ольга Коваленко) тривав цикл тематичного удосконалення «Інфузійна терапія в практиці сімейного лікаря».

Навчання проходили 9 лікарів, серед яких лікарі загальної практики-сімейні лікарі, терапевти, лікарі-педіатри та інші фахівці, які у своїй роботі застосовують інфузійну терапію. Заняття проводилися за змішаною формою (дистанційно та аудиторно).

Куратор циклу професор Олександр Галушко представив до уваги слухачів актуальну інформацію з клінічної фізіології водно-електролітного балансу та кислотно-лужної рівноваги, розповів про сучасні препарати для інфузійної терапії з груп кристалоїдів, колоїдів та поліфункціональних багатокомпонентних розчинів, висвітлив особливості складання програм інфузійної терапії при соматичних й інфекційних захворюваннях та патологічних синдромах.

Слухачі мали змогу покращити свої практичні навички під час майстер-класу з катетеризації периферичних вен та внутрішньовенного крапельного введення лікарських препаратів.

На згадку про навчання на курсах удосконалення у Національному університеті охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика слухачі ТУ отримали пам’ятний подарунок – посібник «Календар знаменних дат і подій в анестезіології та медицині невідкладних станів» за редакцією професора Олександра Галушка з автографом автора-упорядника.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 77.4% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 85% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 83.75% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу