Google search

 
 

На базі Центру симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка НУОЗ України імені П.Л. Шупика 17.02.2023 року було проведено благодійну безоплатну зустріч «Основи гінекологічного УЗД» для інтернів, які навчаються в нашому закладі та молодих лікарів акушер-гінекологів.

На зустріч зареєструвалися 57 молодих лікарів з Київа, Харкова, Дніпра, Вінниці, Хмельницького, Кропивницького, Кременчуга, Одеси, Фастова, Івано-Франківська. Ініціювали благодійний захід к. мед н. Сергій Бакшеєв та інтерн Aнастасія Чеботарьова, для участі була запрошена волонтерка, відома соціально активна лікарка к. мед. н. Олена Сусідко (Дніпро), яка прочитала лекцію. Зустріч відбулася за підтримкою директора центру симуляційних методів навчання професора Алли Вітюк.

Завдяки ініціативі випускника нашого Університету, харизматичного лікаря акушера-гінеколога к. мед. н., волонтера та відомого блогера Сергія Бакшеєва та його «Клубу інтернів з Положництва, Жінкознавства та репродуктології» були започатковані зустрічі з лікарями-інтернами та молодими спеціалістами з метою поетапного опанування практичними аспектами професійної діяльності. Темою першої зустрічі обрали: «Основи гінекологічного УЗД». Олена Сусідко під час лекції підкреслила значущість ультразвукової діагностики в практиці лікаря, пояснила можливості діагностики для встановлення діагнозу та визначення максимально обґрунтованої лікувальної тактики. Цікаво та професійно було деталізовано технологію ультразвукової діагностики, а саме: будова та особливості роботи з апаратом, внесення даних, розуміння норми, класифікації в оформленні протоколу гінекологічного УЗД, доплерометрія, 3 та 4D – візуалізація, а також представила візуалізацію УЗ-сканів найчастіших гінекологічних захворювань.

На завершення зустрічі було проведено практичний тренінг для всіх бажаючих з можливістю роботи на апаратах УЗД в реальному часі.   

Основною місією НУОЗ України імені П.Л. Шупика та Центру стимуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка залишається всебічне сприяння розвитку медичної спільноти. Радіємо та підтримуємо бажання професійного розвитку. 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 73% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу