Google search

 
 

За ініціативи т. в. о. голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олександра Поповцева для працівників райдержадміністрації відділів, управлінь та комунальних підприємств Шевченківського району м. Києва доцентом кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НУОЗ України імені П. Л. Шупика Матвієць Людмилою Григорівною 21.02.23. був проведений семінар на тему «Зміни психічного здоров’я під впливом двох важких стресових факторів: COVID-19 і воєнний час».

Працівники адміністрації ознайомились із сучасними проблемами психічного та фізичного здоров’я, обумовленими пандемією COVID-19 і обтяжені повномасштабними воєнними діями в Україні. На семінарі обговорювалися механізми формування складних психічних і фізичних розладів здоров’я, а також сучасні можливості отримання медичної та психологічної допомоги.

Слухачі отримали також інформацію щодо самодопомоги у стресових ситуаціях і запобігання професійного вигорання, а також про можливі проблемні аспекти спілкування з людьми, які перенесли тяжкий стрес.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також