На кафедрі акушерства та гінекології №1 НУОЗ імені П.Л. Шупика  з 23 січня по 06 лютого 2023 року проведено цикл тематичного вдосконалення «Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології».

Слухачі циклу мали нагоду освіжити знання анатомії, гістології та цитології шийки матки, піхви та вульви. Значну увагу приділено формуванню надійних практичних навичок і чіткого алгоритму проведення кольпоскопічного обстеження цервікального каналу, шийки матки, слизової піхви, шкіри вульви та перианальної ділянки з використанням кафедрального кольпоскопа з відеосистемою. В умовах симуляційного середовища слухачі розробляли схеми ведення пацієнток в залежності від віку, результатів цервікального скринінгу та кольпоскопічної картини. В симуляційному класі кафедри були закріплені навички проведення різних видів біопсії уражених ділянок: за допомогою скальпеля, біопсійних щипців і радіохвильового скальпеля. Відпрацьовано кріотерапевтичну методику впливу на патологічні процеси шийки матки з використанням сучасної кріоапаратури.

Всіх бажаючих запрошуємо на наступні цикли кафедри акушерства та гінекології №1 НУОЗ імені П.Л. Шупика: «Актуальні питання репродуктивного здоров’я жінок» Дати проведення: 13.03 - 27.03. 2023 р.

Мета навчання - отримання нових знань щодо порушень функції репродуктивної системи та ознайомлення із сучасними методами діагностики та лікування цих порушень. Цикл тематичного удосконалення передбачає розгляд тем щодо основних методів обстеження в гінекології, взаємозв’язок екстрагенітальної патології з функцією репродуктивної системи, вплив запальних захворювань статевих органів на репродуктивну функцію, невідкладні стани в гінекології тощо.