Співробітники кафедри педіатрії під час офлайн-занять забезпечують відпрацювання практичних навичок слухачами з надання медичної допомоги при виникненні невідкладних станів у дітей.

Кафедра педіатрії створила кабінет, де кожен зі слухачів має змогу займатися на муляжах. У комп’ютерному класі кафедри слухачі мають змогу вирішувати клінічні задачі, вивчати та розбирати суперечливі питання щодо діагностики та лікування окремих захворювань у дітей, знайомитися із сучасними досягненнями медичної науки, клінічними рекомендаціями, заснованими на принципах доказової медицини.

Відпрацювання та вдосконалення практичних навичок з невідкладних станів особливо важливо під час воєнного стану, коли ризики їхнього виникнення різко зростають. Сьогодні кожному лікарю необхідно постійно вдосконалювати практичні навички, освоювати знання зі суміжних сфер медичної практики, щоб бути готовим надати якісну та своєчасну допомогу, у тому числі при невідкладних станах в педіатрії.

Актуальність матеріалу: 77.67% - 3 Голосів