Google search

 
 

Проблема надання невідкладної позагоспітальної допомоги у воєнний час набула особливої актуальності. Тому колектив кафедри сімейної медицини і амбулаторно-поліклінічної допомоги, під керівництвом в.о. завідувачки кафедри Ольги Коваленко, ретельно підійшов до підготовки і проведення циклу тематичного удосконалення «Невідкладна допомога в амбулаторній практиці (для лікарів загальної практики-сімейних лікарів та лікарів інших спеціальностей)», який відбувся 17-31 січня 2023 року.

На циклі підвищували свою кваліфікацію 7 слухачів, серед яких були лікарі-терапевти, педіатри та лікарі загальної практики-сімейні лікарі.

Куратор циклу професор кафедри Олександр Галушко провів серію лекцій і семінарів, у яких детально обговорювалися принципи надання позагоспітальної допомоги у мирний і воєнний час, особливості діагностики і лікування коматозних станів, проблеми надання невідкладної допомоги при гострих захворюваннях в кардіології, ендокринології та алергології. На прохання слухачів циклу, окрема увага була присвячена проблемам жіночого здоров’я в мирний і воєнний час та особливостям надання невідкладної допомоги у дітей.  

Зокрема, професор кафедри Тетяна Сіліна висвітлила сучасні підходи до діагностики і лікування невідкладних станів в акушерстві та гінекології, а асистент кафедри Наталія Кухарська ознайомила учасників циклу з перебігом гострих та невідкладних станів у дітей і особливостями лікування дітей різного віку.

Представлені матеріали занять (лекції, практичні рекомендації і повідомлення про клінічні випадки) були зустрінуті учасниками з великою увагою, викликали жваве обговорення і багато запитань. Для закріплення матеріалу і контролю знань слухачам було запропоновано низку тестових завдань.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 87% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 82.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 80.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також