Google search

 
 

З перших днів широкомасштабного воєнного вторгнення на територію України співробітники кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології беруть активну учать у реалізації різних соціально-гуманітарних проєктів серед цивільного населення, яке зазнало негативних наслідків війни.

Одним із напрямків такої роботи є тісна співпраця з Міжнародним медичним корпусом (International Medical Corps, IMC) – глобальною гуманітарною некомерційною організацією, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та впровадження програм допомоги та розвитку. Міжнародний медичний корпус був заснований у 1984 році лікарями-волонтерами та медсестрами та є приватною, добровільною, неполітичною та неконфесійною організацією. Завдяки гнучкості, що допомагає швидко реагувати на надзвичайні ситуації, Міжнародний медичний корпус відновлює зруйновані системи охорони здоров’я та допомагає повернути їм самозабезпечення  [https://internationalmedicalcorps.org].

З липня 2022 р. завучка кафедри доцентка Олександра Демецька, яка  є визнаною тренеркою міжнародного рівня, активно співпрацює із цією глобальною некомерційною гуманітарною організацією, з якою організовує та проводить навчальні тренінги для медичних працівників в громадах України, які постраждали від активних воєнних дій [https://internationalmedicalcorps.org/emergency-response/war-in-ukraine].

Основою для таких освітніх заходів стала серія тренінгів, що розроблені Гарвардською гуманітарною ініціативою (Harvard Humanitarian Initiative, HHI) [https://hhi.harvard.edu]: «Підтримка життя при травмі на догоспітальному етапі», «Розширена підтримка життя при травмах», «Управління при масових ураженнях», «Хімічні, біологічні, радіаційні, ядерні та вибухові небезпеки»,  тренінг «Зупинка кровотечі», розроблений Американським коледжем хірургів (American College of Surgeons, ACS) [https://www.facs.org]. Освітні заходи присвячені навчанню зацікавлених осіб наданню екстреної медичної допомоги, що постраждали від стихійних лих, епідемій та збройних конфліктів

Досвід міжнародної освітньої співпраці Олександра Демецька активно впроваджує у всі освітні заходи, що реалізує кафедра.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу