Google search

 
 

На цьому тижні на кафедрі психіатрії, психотерапії та медичної психології НУОЗ України імені П.Л. Шупика закінчують спеціалізацію з психотерапії 35 фахівців, які показали високий рівень навичок та підготовки.

Незважаючи на війну в Україні, ми продовжуємо навчати і навчатися. Вітаємо наших молодих колег та бажаємо їм плідної професійної діяльності, ентузіазму для подальшого саморозвитку та вірної удачі.

Також раді анонсувати наступний курс спеціалізації з психотерапії, який, згідно з реформою та великим попитом на фахівців даного профілю у воєнний час, проходитиме у новому форматі: для лікарів (не психіатрів) терапевтичного профілю – початок в лютому і тривалість 4 місяці, для лікарів психіатрів – курс починається в березні і триватиме 3 місяці.

На циклі спеціалізації будуть розглянуті основні принципі і підходи в психотерапевтичний практиці, діагностика та складання плану лікування, а також відбудеться знайомство з різними напрямками психотерапії. Для лікарів терапевтичного профілю в курс навчання також включений цикл пропедевтики психіатрії.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 65.13% - 8 Голосів
Корисність матеріалу: 58.83% - 6 Голосів
Доступність матеріалу: 48.62% - 8 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також