На минулому тижні, на прохання лікарів, колектив кафедри кардіології провів онлайн обговорення проблем підготовки кардіологів у новому навчальному році з поясненням основних змін. На всі питання відповідали проф. М. Долженко, доц. І. Давидова, доц. Л. Конопляник та ас. В. Несукай.

Основна новина - це збільшення часу навчання до 6 місяців (з 9 січня до 14 липня), щоб отримати спеціалізацію по кардіології та по інтервенційній кардіології. Крім того, у новому році зменшиться кількість бюджетних місць на навчання (всього 12), тому викладачі рекомендують вже зараз тим, хто бажає освоїти нову медичну професію, оформляти документи. Можливість приєднатися за власний кошт на спеціалізацію по кардіології зберігається, проте на спеціалізацію по інтервенційній кардіології кількість місць обмежена.

Навчання на кафедрі в період воєнного стану проводиться як  онлайн, так і офлайн з дотриманням правих безпеки.

Крім того на кафедрі будуть проведені цикли тематичного удосконалення, які допоможуть лікарям поглибити свої знання з відповідних тем.

Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів