Google search

 
 

3 грудня розпочалися зимові  безкоштовні факультативні заняття, організовані кафедрою кардіології.

Що було цікавого? Вся зустріч була присвячена кардіологічним питанням, які виникають у повсякденній роботі насамперед сімейного лікаря та терапевта, проте цікаво було і кардіологам.

Розпочалися заняття дискусією проф. М. Долженко та доц. І. Давидової: «Pro et Contra: потрійна антигіпертензивна комбінація з інгібітором АПФ проти комбінації із сартаном. Кому, коли, як?»  Особливу увагу було присвячено питанню індивідуальних особливостей метаболізму ліків.

Важливу тему підняла доц. Л. Конопляник: «Як здолати стрес-індуковану гіпертензію. Основи mphGap для сімейного лікаря». У фокусі доповіді – програма дій ВООЗ у сфері психічного здоров’я mphGap. Детально обговорили також труднощі, що  виникають при надзвичайних гуманітарних станах і чого чекати українським лікарям в сучасних реаліях.

Чи потрібні знання з ЕКГ сімейному лікарю? Відповідь очевидна. Ас. В. Несукай представив загальну методику аналізу ЕКГ, що допоможе правильно, швидко і чітко розпізнавати найважливіші зміни, що сигналізують про серйозні порушення роботи серцево-судинної системи.

Наступні заняття відбудуться в суботу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу