Особливості роботи відділу кадрів на період карантинних заходів

1. Заяви на відпустки та відрядження подавати в електронному вигляді за погодженням завідувача кафедри ([email protected]).
  2. Довідки замовляються в телефонному режимі.
  3. Бланк атестаційного листа для продовження терміну роботи, відділ кадрів надсилає на електронну пошту.
  4. Вхід в кабінети відділу кадрів працівників університету по 1 особі.
  5. По іншим консультативним питання звертатися за телефонами: 205-48-37 начальник відділу кадрів; 205-49-23; 205-48-15 – фахівці відділу

Начальник відділу кадрів                       Д. Д. Бригинець

Особливості роботи планово-фінансового відділу в умовах посиленого карантину

Всі питання

• заключення договорів про надання освітніх послуг,
  • зарахування на посади та переведення з однієї посади на іншу,
  • преміювання, стимулюючі надбавки

вирішуються планово-фінансовим відділом за допомогою електронної пошти, телефонного зв’язку з подальшим оригінальним письмовим підтвердженням заяв та договорів.

Контактні дані:

Планово-фінансовий відділ: тел. 205-48-64;  205-48-31, ел.пошта [email protected]

Особливості роботи канцелярії на період карантинних заходів

Відповідно до вимог наказів НУОЗ України імені П. Л. Шупика про введення та посилення карантинних заходів канцелярія надає пропозиції щодо обмеження відвідування кабінету канцелярії без поважних причин.

1. Клопотання установ, запити, заяви фізичних осіб з питань виділення путівок на навчання, надання архівних довідок, надання публічної інформації тощо просимо надсилати в електронному вигляді за адресою: [email protected] та через послуги Укрпошти або Нової пошти за адресою: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ, 04112, одержувач – Канцелярія, каб. 23.

Якщо документи, все ж таки, доставлені кур’єром, то вони опускаються в скриньку, що розташована безпосередньо біля дверей канцелярії. Також там вказані телефони, за якими можна отримати необхідну інформацію. При цьому, заходити до приміщення канцелярії не має жодної потреби, бо інформації про наявність путівок та оформлення документів для навчання, канцелярія не надає.

1. Вхід до приміщення канцелярії виключно по одній особі з дотриманням маскового режиму.
  2. Прохання до працівників підрозділів НУОЗ України імені П. Л. Шупика організувати роботу з документами (реєстрація документів, проставлення печаток, засвідчення підписів, отримання вхідної кореспонденції тощо) таким чином, щоб відвідувати канцелярію один / два рази на день, не більше. Припинити відвідування канцелярії без гострої виробничої необхідності.
  3. Документи, що надійшли до НУОЗ України імені П. Л. Шупика на виконання, відповідно до резолюції керівника, будуть надсилатися до виконавців електронною поштою.

Завідувач канцелярії та архіву                                                          І. В. Соловова

Особливості роботи навчально-методичного відділу НУОЗ України імені П.Л. Шупика під час карантину

1. Клопотання та заявки на путівки приймаються:

а) на електронні адреси:

б) на адресу канцелярії НУОЗ України імені П. Л. Шупика поштою.

1. В умовах адаптивного карантину продаж путівок на цикли спеціалізації та стажування здійснюється тільки онлайн: у розділі «Реєстрація» https://nuozu.edu.ua/nv/elektronna-reiestratsiia Ви можете зареєструватися, після отримання паролю для входу в свій особистий кабінет обрати необхідний цикл навчання для подальшої купівлі путівки згідно викладеного на сайті алгоритму купівлі путівок онлайн. Вся необхідна інформація є у розділі «Спеціалізація та стажування»: вартість навчання, дати і терміни проведення циклів навчання.
  2. Робота з працівниками кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика здебільшого здійснюється в телефонному режимі, по Viber або за допомогою електронної пошти.
  3. Проєкти навчальних планів і програм для попереднього розгляду приймаються на електронну адресу: [email protected]
  4. Інші питання, в тому числі ті, які потребують термінового вирішення, розглядаються працівниками відділу безпосередньо на робочому місці за умови використання як працівниками, так і відвідувачами засобів індивідуального захисту відповідно до рекомендацій щодо їх застосування.