23 - 25 вересня 2020 р. відбувся щорічний, XXVI Конгрес Європейської асоціації дитячих ревматологів у віртуальному форматі.

Науковий оргкомітет Асоціації адаптував програму, спираючись на вже розроблені захоплюючі ревматологічні теми, зберігаючи принципи міждисциплінарності, одночасно включаючи сесії щодо COVID-19.

Під керівництвом завідувача кафедри педіатрії-2 Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика професора Т. Марушко на конгресі були представлені проміжні результати науково-дослідницької роботи кафедри у форматі відео-презентації, за участі асистента Є. Кульчицької. Наукові здобутки згідно тематики дисертації доповіли здобувачі ступеню доктора філософії Ю. Голубовська та О. Онуфреїв. Наукові роботи надруковані у PReS 2020 e-Congress «Abstract book».

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів