Питання надання високоспеціалізованої медичної допомоги, особливо в критичних ситуаціях при роботі із пацієнтами, інфікованими на COVID-19, чисельність яких зростає, надалі набуває все більшого значення.

Колектив кафедри анестезіології та ІТ в рамках навчального процесу також передбачає захист лікарів-інтернів, які тільки починають свою лікарську практику, від потенційного інфікування. Проводяться навчальні майстер-класи та семінарські заняття, де демонструють техніки використання засобів індивідуального захисту при роботі із інфікованими пацієнтами.

Співробітники кафедри анестезіології та ІТ (проф. О. Лоскутов, доц. І. Кучинська, доц. М. Пилипенко) разом із британським спікером, Mr. Johnn Maurice Alwood (West Middlesex Hospital University, Great Britain) провели 3 годинний майстер-клас, присвячений використанню засобів індивідуального захисту, особливостям роботи в команді, використанню чек-листів, особливостям забезпечення прохідності дихальних шляхів, проведенню швидкої послідовної індукції та інтубації, використання відеоларингоскопів у симуляційних ситуаціях при роботі із пацієнтами, інфікованими COVID-19, які потребують проведення респіраторної підтримки.