Кафедра радіології НМАПО імені П.Л. Шупика в умовах карантину перейшла на дистанційну форму навчання слухачів і цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання рентгенодіагностики в клінічній практиці» з 11.06.2020 по 25.06.2020 року проведе дистанційно.

З питань реєстрації на цикл, розкладу занять та інших організаційних питань звертатися до куратора циклу.

Куратор циклу: доцент Сахно Тетяна Костянтинівна, тел: 0660056947 (viber),  електронна скринька: [email protected]

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ НА НАВЧАННЯ

Список документів для реєстрації

1. Прізвище та ім’я по-батькові (ПІБ)
  2. Телефон (Вайбер), ел. адреса, № нової пошти для відправлення Вам посвідчення про закінчення циклу
  3. Путівка або копія (якщо документи надсилаються) путівки (з обох боків, на одному аркуші)
  4. Копія диплому.
  5. Копія свідоцтва про шлюб (якщо у вас інше прізвище, ніж у дипломі).
  6. Роздрукувати, заповнити від руки і надіслати копії таких документів:
    • технологічна картка проходження циклу (форма додається) (заповнити розбірливо тільки 11 пунктів, 12 і 13 пункти не заповнювати, прізвище і ім’я по-батькові – друкованими літерами, назву установи, де ви працюєте – писати повністю без абревіатури).
    • картка слухача циклу (заповнити ретельно всі пункти, особливо номер диплома, домашню адресу, назву установи, де ви працюєте);
    • згода на обробку персональних даних (форма додається) (заповнити з обох боків, підписати з обох боків і поставити дату початку цикла).
  7. Документи надіслати не пізніше 11.06 2020 р. на Нову Пошту №341, Київ, Кловській узвіз 14\24.
  8. Вкажіть адресу «Нової пошти», на яку можливо будуть надсилатися вам посвідчення про проходження циклу.

Для киян реєстрація слухачів буде проведена

11.06.2020р. о 10:00 на кафедрі радіології (Київ, вул. Багговутівська, 1, терапевтичний корп. КОКЛ, 1-ий поверх)

(приходити з дотриманням всіх карантинних вимог!!!)

Після реєстрації циклу  ви отримаєте в електронному варіанті лекції та питання для поточного і заключного контролю. Питання і відповіді на них треба буде надсилати на електронну адресу кафедри.

Дякуємо за розуміння. Бережіть себе!