З 10.02.2020 по 18.02.2020 року професор кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології Юрій Бісюк пройшов клінічне стажування в клініці Інституту імунологічних досліджень Нової Англії, м. Гарднер, США.

Таке стажування дало можливість отримати реальний досвід організації та роботи надсучасного американського алергологічного центру.

В рамках стажування Ю. Бісюк приймав участь в амбулаторному прийомі пацієнтів з алергічними захворюваннями та патологією імунної системи. Під час стажування був отриманий досвід щодо діагностики харчової алергії та використання американських протоколів десенсибілізації до харчових компонентів.

Отриманий досвід та інформація буде впроваджена на циклах тематичного удосконалення «Алергологія: новітні методи діагностики, лікування, алерген специфічної імунотерапії, імунореабілітації та профілактики», «Лабораторна імунологія», які викладаються на кафедрі клінічної, лабораторної імунології та алергології НМАПО імені П.Л. Шупика.